ריהוט משרדי

ריהוט משרדי

קטלוג

פרוייקטים

תמונות

מידע

צור קשר
מחפשים ריהוט משרדי, לכל שאלה פנו אלינו משרד:
03-6777311,נייד: 050-6965011 ונשמח לעזור.

דלפקי קבלה דלפקי קבלה דלפקי קבלה שולחנות שולחנות שולחנות ארונות ארונות אחסון ארונות כסאות כסאות כסאות פינות המתנה פינות המתנה פינות המתנה שונות שונות שונות מטבחים מטבחים מטבחים מבצעים מבצעים מבצעים
שולחנות מנהלים
שולחן מזכירה
שולחן ישיבות
שולחן משרדי
שולחנות עבודה
שולחנות קפיטריה
עמדות טלמרקטינג
שולחנות מוסדי
שולחנות מעבדה
שולחן מחשב

שולחנות מנהלים, שולחן מנהלים | ריהוט משרדי

שולחן מנהלים, שולחנות מנהלים, אצלנו תמצאו רשימה של עשרות שולחנות מנהלים בגדלים, מחירים וחומרים שונים, החל משולחנות יוקרה ועד שולחנות סטנדרטים, אנו גם מייצרים שולחנות בהתאמה אישית

 

שולחנות מנהלים, שולחן מנהלים

בשלמה משה – ריהוט משרדי מתקדם ניתן למצוא מגוון רחב ביותר של שולחנות מנהלים.

עיצוב שולחנות מנהלים התפתח מאוד בשנים האחרונות. עם התפתחות המודעות לסביבה עסקית המייצגת נאמנה את ערכי המותג של בית העסק, קיבל עיצוב חדר המנהל התייחסות מיוחדת מצד אדריכלים ומעצבים האמונים על עיצוב הסביבה העסקית. חשיבות יתרה ניתנת לסביבתו המידית של המנהל היושב בראש הארגון או המחלקה. שולחן המנהל המעוצב בסגנות יוקרתי יתרום רבות לאופן שבו יאציל המנהל את סמכויותיו הן לכפופים לו והן כלפי לקוחות המזדמנים למשרדו על בסיס קבוע.

שולחנות המנהלים המתקדמים שברשותנו נבחרו בקפידה להבטחת איכות מרבית והתאמה לכל סגנון עיצובי ופונקציה שימושית שתחפצו. בין החומרים המרכיבים את השולחנות ניתן למצוא עץ איכותי, מתכת בעיבודים שונים, זכוכית ופלסטיק ביישומים מתקדמים למילוי פונקציות שימושיות רבות. בן מגוון השולחנות ניתן למצוא שולחנות בסגנון מודרני בעלי קווים נקיים המעגנים בתוכם מקומות אחסון למסמכים ובעלי משטח עבודה פונקציונאלי וגדול למילוי כל משימות המנהל בעידן המודרני. רוב שולחנות המנהל מצוידים בחלקים מודולאריים המספקים גמישות נוספת למשתמש. בנוסף, ניתן להזמין שולחנות בסגנון קלאסי בהתאם להעדפה אישית ובהתאמה לסביבת המשרד.

ניתן לקבל יעוץ מקצועי בשיחת טלפון או להגיע אלינו להתרשמות אישית ולליווי מקצועי של צוות היועצים שלנו. המגוון העשיר שברשותנו נועד להבטיח כי בוודאות תמצאו את מבוקשכם.

לפרטים נוספים ולייעוץ פנה אלינו בטלפון 050-6965011 ונשמח לעזור בכל שאלה, באתר תוכל למצאו גם כסאות מנהלים.

לא כל שולחן מנהלים חייב להיות יקר, מחיר השולחן נקבע לפי גודל, חומר ופונקציונאליות, החל משלוחת מגירות וכלה במדף חשמלי נשלף למסך טלוויזיה או מסך מחשב שיוצא מהשולחן, הכול אפשרי.

שולחן מנהלים מגיעים עם או בלי זכוכית, עם או בלי שלוחות מגירות, ניתן להוסיף ארון או ויטרינה מותאמים לשולחן מנהל (ניתן לראות דוגמאות ל"ארונות למשרד מנהל"), וכמובן כסא מנהלים מותאם לשולחן, ולסיום ניתן להוסיף לשולחן ( לא לכל השולחנות יש לבדוק מראש) תוספת של משטח שולחן בזווית של 90 מעלות מהשולחן אשר משמש כשולחן ישיבות, התוספת בד"כ במשרדים שאין שולחן ישיבות ייעודי או שחדר הישיבות תפוס לעיתים תקופות ואז זה פתרון מצויין.

לפרטים נוספים ולייעוץ פנה אלינו בטלפון 050-6965011 ונשמח לעזור בכל שאלה, באתר תוכל למצאו גם כסאות מנהלים.
טלפון: 03-6777311 | אימייל: [email protected] |
ריהוט משרדי |  ייעוץ אדריכלי |  דלפקי קבלה |  שולחנות מנהלים |  ארון אחסון
בניית אתרים | Copyright © 2020 Design10.co.il All rights reserved