ריהוט משרדי

ריהוט משרדי

קטלוג

פרוייקטים

תמונות

מידע

צור קשר
מחפשים ריהוט משרדי, לכל שאלה פנו אלינו משרד:
03-6777311,נייד: 050-6965011 ונשמח לעזור.

דלפקי קבלה דלפקי קבלה דלפקי קבלה שולחנות שולחנות שולחנות ארונות ארונות אחסון ארונות כסאות כסאות כסאות פינות המתנה פינות המתנה פינות המתנה שונות שונות שונות מטבחים מטבחים מטבחים מבצעים מבצעים מבצעים
ריהוט משרדי - בקרת איכות
ארונות אחסון למשרד
דלפקי קבלה
פינות המתנה
אורתם משרד אדריכלים בדרום
ארון ספרים

פינות המתנה – ריהוט משרדי נכון לניצול מרבי של חלל המשרד

שלמה משה אספקת פינות המתנה - פינות הישיבה חייבות להיות מתוכננות בקפידה ולבחירת כל פריט ופריט תהיה השפעה ישירה על התנועה באזור ועל נוחות ההמתנה.

פינות המתנה – ריהוט משרדי נכון לניצול מרבי של חלל המשרד
פינות המתנה – ריהוט משרדי נכון לניצול מרבי של חלל המשרד
פינות המתנה – ריהוט משרדי נכון לניצול מרבי של חלל המשרד
פינות המתנה – ריהוט משרדי נכון לניצול מרבי של חלל המשרד

אין ספק כי ארגון וריהוט לפינת המתנה במשרד מציבה בפנינו אתגר לא פשוט. עלינו לארגן את פינת ההמתנה כך שתהיה אטרקטיבית, מזמינה, נוחה ויותר מכל יהיה עלינו לתכנן פינת המתנה מתאימה מבחינת מיקום חלקי הריהוט לפני הקניה או ההתקנה.


רהיטים לפינות המתנה מגיעים בעיצובים שונים. יש ויחידות הריהוט נלקחו מריהוט למגורים, או לחליפין נתקל בכיסאות מתקפלים כחלק מעיצוב פינת ההמתנה, כיסאות בעלי מסגרת במקשה אחת, קבוצת כסאות המחוברת לקורה אחת ליצירת רהיט הנראה כספה למספר אורחים, ואפילו ספסלים מרופדים. כל האמור לעיל מוביל למסקנה שכדי לנצל באופן מרבי את החלל המיועד לפינת ההמתנה במשרד נדרש להקדיש לעניין מחשבה ותכנון מוקפד.  


מומלץ יהיה להתחיל את התכנון בכך שנפנה את כל האזור המיועד לפינת ההמתנה מחפצים ורהיטים אחרים. לאחר מכן ננסה לדמיין את הרהיטים שידרשו, כן, כן דמיינו אנשים היושבים על רהיטי הפינה שהכנתם ואת הדברים או הפעולות שאולי ירצו לעשות בזמן שהותם שם. האם יקומו להכין לעצמם כוס קפה במטבחון? האם יקומו כדי להתפנות לחדר השירותים? מה יהיו צירי התנועה וההתקדמות הראשיים באזור משרדי זה? אגב, ברגע שתדעו היכן יעברו אותם צירי התנועה, ניתן יהיה כבר להחליט בהתאם היכן יוצב כל פריט ריהוט בפינת המתנה זו.


ידיעת או קביעת משך זמן ההמתנה הממוצע של כל אורח במשרדכם יסייע רבות בהחלטה לגבי סוג הריהוט המתאים. יחידות ריהוט בעיצוב ביתי נוחות יותר בדרך כלל, ואילו חלק מיחידות הריהוט המסחרי בעלות הריפוד העבה נוחות יותר מאילו אשר אינן מרופדות כלל. חישבו על אותם אילו שישבו בפינת ההמתנה ועל משך הזמן שישבו בה.


השלב הבא בתכנון יהיה למדוד את המקומות בהם נציב את כל אחד מפרטי הריהוט כדי לקבוע איזה רהיט יתאים לאיזה מיקום. פעולה זו תסייע אף בקביעת הסטייל המתאים ביותר לפינה. כורסאות בעלות מסגרת במקשה אחת מזמינות ונוחות אמנם יותר לישיבה ממושכת אך תופסות הרבה יותר מקום. אם נרצה למקסם את מספר המקומות הזמינים לישיבה, יתכן ונשקול ספה ארוכה או פרטי ריהוט המכילים מספר מקומות ישיבה צמודים ומתאימים יותר לחיסכון במקום לצורך כך.  


הדרך הטובה ביותר למקסם את שטח הישיבה המתוכנן יהיה פשוט לשרטט על נייר את המיקומים של כל אחד מפרטי הריהוט לפינת הישיבה ולאחר מכן לסמן על שטח הרצפה שבפינת ההמתנה את המיקומים המדויקים לכל יחידת ריהוט. כך יתאפשר לנו להבחין עד כמה התוכנית שהכנו ריאליסטית.


לסיכום, ריהוט לפינות ישיבה יכול להיות מתוכנן במגוון סוגי ועיצובים. פינות הישיבה חייבות להיות מתוכננות בקפידה ולבחירת כל פריט ופריט תהיה השפעה ישירה על התנועה באזור ועל נוחות ההמתנה.  


טלפון: 03-6777311 | אימייל: [email protected] |
ריהוט משרדי |  ייעוץ אדריכלי |  דלפקי קבלה |  שולחנות מנהלים |  ארון אחסון
בניית אתרים | Copyright © 2020 Design10.co.il All rights reserved