ריהוט משרדי

ריהוט משרדי

קטלוג

פרוייקטים

תמונות

מידע

צור קשר
מחפשים ריהוט משרדי, לכל שאלה פנו אלינו משרד:
03-6777311,נייד: 050-6965011 ונשמח לעזור.

דלפקי קבלה דלפקי קבלה דלפקי קבלה שולחנות שולחנות שולחנות ארונות ארונות אחסון ארונות כסאות כסאות כסאות פינות המתנה פינות המתנה פינות המתנה שונות שונות שונות מטבחים מטבחים מטבחים מבצעים מבצעים מבצעים
כסאות מנהלים
כסאות מזכירה
כסאות אורח
כסאות ישיבה
כסאות אודיטוריום
כסאות קפיטריה
כסאות בר
כסאות מעבדה

כסאות קפיטריה | ריהוט משרדי

לכיסאות קפיטריה תפקיד מרכזי בנראות העיצובית של חלל בית הקפה או המסעדה, אצלנו תוכלו למצאו מגוון כסאות קפיטריה מהקטלוג ובנוסף נוכל לספק לכם כסאות מותאמות אישית לפי עיצוב

 

כסאות קפיטריה

בשלמה משה – ריהוט משרדי מתקדם ניתן למצוא מגוון רחב ביותר של כיסאות קפיטריה.

לכיסאות קפיטריה תפקיד מרכזי בנראות העיצובית הכללית של חלל הקפיטריה. מומלץ לתת את הדעת למספר שיקולים לפני שמזמינים כיסאות קפיטריה לעסק בהקמה או בשיפוץ.

גודל הקפיטריה. מקבצים קטנים של שולחנות וכיסאות קטנים יהיו הבחירה הנכונה יותר לחלל קפיטריה קטן לעומת בחירה של שולחנות וכיסאות גדולים.

עיצוב הקפיטריה. בעוד כיסאות קטנים יותר יתאימו לקפיטריה הפונה למשפחות עם ילדים כקהל היעד העיקרי, כיסאות המרופדים בחומר או בד אלגנטי יתאימו יותר לקפיטריה מפוארת הפונה לקהל העסקי כקהל היעד שלה.

מחיר מול תקציב. עלות הכיסאות והשולחנות לפרויקט עשויים, בפרט אם מדובר על קפיטריה גדולה, להצטבר במהירות לכדי סכום לא מבוטל, ובכך לעכל נתח נכבד בתקציב ההתחלתי שלכם. יתכן כי התאהבתם בדגם כיסא מפואר, שאלו את עצמכם האים באמת אתם זקוקים לו או שמה ניתן להסתפק בדגם של כיסא קפיטריה זול יותר.

בקנית כיסאות קפיטריה, נסו לבחור בדגם שיהיה קל לניקוי. נסו להימנע מכיסאות בעלי עיצובים מסובכים או בעלי חריצים רבים, דגמים אילו יהיו קשים הרבה יותר לניגוב וניקוי של פרורים ולכלוך. אם אתם בוחרים לקנות כסאות קפיטריה המרופדים בבד או חומר אחר, תצטרכו להצטייד בחומרי ניקוי מתאימים על בסיס קבוע.

אנו מתמחים בהספקת כיסאות קפיטריה איכותיים לכל סדר גודל של פרויקט או תקציב. כיסאות הקפיטריה המסופקים על ידנו תוכננו לעמידות מרבית כנגד שחיקה וישרתו את בית העסק שנים רבות.

זקוקים לייעוץ בבחירת כיסאות קפיטריה? צרו קשר עוד היום ואנו נעמיד לרשותכם שנים של ניסיון בתחום הכיסאות, להתאמה מושלמת לצורכי העסק.
טלפון: 03-6777311 | אימייל: [email protected] |
ריהוט משרדי |  ייעוץ אדריכלי |  דלפקי קבלה |  שולחנות מנהלים |  ארון אחסון
בניית אתרים | Copyright © 2020 Design10.co.il All rights reserved