ריהוט משרדי

ריהוט משרדי

קטלוג

פרוייקטים

תמונות

מידע

צור קשר
מחפשים ריהוט משרדי, לכל שאלה פנו אלינו משרד:
03-6777311,נייד: 050-6965011 ונשמח לעזור.

דלפקי קבלה דלפקי קבלה דלפקי קבלה שולחנות שולחנות שולחנות ארונות ארונות אחסון ארונות כסאות כסאות כסאות פינות המתנה פינות המתנה פינות המתנה שונות שונות שונות מטבחים מטבחים מטבחים מבצעים מבצעים מבצעים
כסאות מנהלים
כסאות מזכירה
כסאות אורח
כסאות ישיבה
כסאות אודיטוריום
כסאות קפיטריה
כסאות בר
כסאות מעבדה

כסאות בר | ריהוט משרדי

כסאות בר למסעדות, בתי קפה, משרדים וברים, אצלנו תמצאו מגוון כסאות בר מהקטלוג או בהזמנה אישית, לא מעוניינים בכסא מהקטלוג ואין לכם עיצוב, אנו נייעץ ונתאים לכם כסאות מותאמים לעסק שלך, מענויינים בריהוט נוסף למסעדות ולבתי קפה, התקשרו ונשמח להציע

 

כסאות בר

בשלמה משה – ריהוט משרדי מתקדם ניתן למצוא מגוון רחב ביותר של כיסאות בר, ריהוט לבתי קפה, מסעדות וברים.

כיסאות בר הינם למעשה מושבים שעוצבו במיוחד לשימוש עם משטחי אכילה או שתייה גבוהים, רגליות ארוכות מגביהות את המושב באופן שיעניק נוחות מקסימאלית ליושב. דגמים אילו פופולאריים מאוד בברים ומועדונים אם כי ניתן למצוא להם שימוש גם במקומות אכילה לא פורמאליים בחלל הביתי. כיסאות בר נפוצים במגוון רחב של דגמים להתאמה מרבית עם עיצוב החלל בו יוצבו וחלקם אף תוכנן לשאת משקל מעבר למקובל.

החומרים מהם מורכבים כיסאות הבר יהיו בדרך כלל חומרים חלקים הניתנים לניגוב וניקוי קל יחסית, עם חומרים אילו נמנים סוגי הפלסטיק למינם בשילוב עם מתכת בגימור כרום או צבע. העיצובים מגוונים גם הם ויכללו בדרך כלל מושב עם משענת קצרה לתמיכה בחלקו התחתון של הגב או משענת גבוהה יותר לנוחות מרבית. רוב כיסאות הבר מאפשרים את סיבוב המושב ב 360 מעלות , לחלקם אפשרות הטיה ורובם ככולם מצוידים במדרך אינטגראלי מוגבה להנחת רגלי המשתמש.

ברשותנו מגוון עשיר של כיסאות בר המעוצבים בסגנונות שונים. עיצובים מודרניים, קלסיים, רטרו ועתיק להתאמה עם כל דרישה אסטטית. ניתן לצור קשר לייעוץ בבחירת הדגם המתאים ביותר לדרישותיכם, או להגיע ולהתרשם מהגוון הרחב של כיסאות הבר שברשותנו.
טלפון: 03-6777311 | אימייל: [email protected] |
ריהוט משרדי |  ייעוץ אדריכלי |  דלפקי קבלה |  שולחנות מנהלים |  ארון אחסון
בניית אתרים | Copyright © 2020 Design10.co.il All rights reserved