ריהוט משרדי

ריהוט משרדי

קטלוג

פרוייקטים

תמונות

מידע

צור קשר
מחפשים ריהוט משרדי, לכל שאלה פנו אלינו משרד:
03-6777311,נייד: 050-6965011 ונשמח לעזור.

דלפקי קבלה דלפקי קבלה דלפקי קבלה שולחנות שולחנות שולחנות ארונות ארונות אחסון ארונות כסאות כסאות כסאות פינות המתנה פינות המתנה פינות המתנה שונות שונות שונות מטבחים מטבחים מטבחים מבצעים מבצעים מבצעים
ריהוט משרדי - בקרת איכות
ארונות אחסון למשרד
דלפקי קבלה
פינות המתנה
אורתם משרד אדריכלים בדרום
ארון ספרים

דלפקי קבלה – ריהוט המשרד בדלפק קבלה מודרני

שלמה משה – ריהוט משרדי מתקדם מספקת פתרונות אגרונומיים בריהוט למשרד ובדלפקי קבלה בפרט. באפשרותכם לעיין במבחר דלפקי הקבלה המוצגים כאן באתר או להתקשר לייעוץ

דלפקי קבלה – ריהוט המשרד בדלפק קבלה מודרני
דלפקי קבלה – ריהוט המשרד בדלפק קבלה מודרני
דלפקי קבלה – ריהוט המשרד בדלפק קבלה מודרני

דלפקי קבלה – שיקולים לבחירה נכונה


כאשר לקוח נכנס למשרדך, האדם הראשון שיברכו לשלום תהיה פקידת הקבלה או העוזרת האדמיניסטרטיבית באזור הקבלה. על צוות הקבלה במשרד מוטל לא רק לברך את הלקוחות המגיעים למשרד אלא גם לעסוק במטלות ובפרויקטים שבתחום אחריותם באופן מאורגן ומסודר. בחירה נכונה של דלפק קבלה לצוות העובדים במשרד תסייע להם למצוא בקלות את המסמכים להם יזדקקו ולקבל את קהל הלקוחות באופן מסודר ומקצועי.  


דלפקי קבלה – סגנונות ועיצובים


סגנונם ועיצובם של דלפקי הקבלה נבדלים בצורתם, גודלם, החומר ממנו הם עשויים, צבעם ותצורתם. יהיה כדאי להיוועץ עם צוות העובדים המאייש את אזור הקבלה בבחירת דלפק הקבלה כדי להבטיח את התאמת הדלפק הנבחר לצורכיהם הספציפיים. מספר דוגמאות לסגנונות דלפק קבלה מהם תוכלו לבחור:
•    דלפק קבלה פינתי.
•    דלפק בצורת האות L .
•    דלפק בצורת האות U .


דלפק קבלה – כיצד נבחר את הנכון למשרדנו


על עמדת דלפק הקבלה שנבחר להתאים מבחינה אסטטית סגנונית לריהוט המשרדי הקיים ובנוסף לכך להקל על צוות העובדים בקבלה לבצע את עבודתם בצורה הקלה ביותר. ללא ריהוט מתאים, פקידת הקבלה המאיישת את דלפק הקבלה תתקשה מאוד לבצע את תפקידה האופן מקצועי ושוטף. לכן בבחירת ריהוט כגון דלפק קבלה למשרד כדאי יהיה לתת את הדעת למספר פרמטרים וביניהם:


משטח עבודה גדול. כחלק אינטגראלי מדלפק הקבלה, עליו להכיל משטח עבודה שיהיה במידות מספקות לתמוך בהצבת מסך ומקלדת מחשב, טלפון וציוד משרדי אחר ובנוסף לספק שטח עבודה מרווח דיו לכתיבה בצורה נוחה.   


מגרות ותאי אחסון. דלפק קבלה המצויד במגרות ותאי אחסון כחלק אינטגראלי מהרהיט עצמו, יחסוך כמות זמן משמעותית לצוות העובדים באזור הקבלה של המשרד. במקום לקום ולאתר מסממך הנמצא בארון אחסון אחר במשרד, יוכל הצוות לגשת במהירות למסמך השמור במקום ייעודי בסביבת העבודה המידית. 


תאורה. תמיד כדאי כי לריהוט משרדי תהיה תאורה מתאימה. וזאת כדי למנוע מעמסה מיותרת על העניים ולתרום ביצירת סביבת עבודה חיובית ואנרגטית. 


בנוסף לפרמטרים פונקציונאליים אילו, דלפק עבודה אטרקטיבי ומודרני ישדר ללקוחות ולמבקרים  במשרד חזית מסודרת, מקצועית ומכובדת לעסק.


שלמה משה – ריהוט משרדי מתקדם מספקת פתרונות אגרונומיים בריהוט למשרד ובדלפקי קבלה בפרט. באפשרותכם לעיין במבחר דלפקי הקבלה המוצגים כאן באתר או להתקשר לייעוץ והכוונה בבחירת דלפק הקבלה הנכון עבורכם.


טלפון: 03-6777311 | אימייל: [email protected] |
ריהוט משרדי |  ייעוץ אדריכלי |  דלפקי קבלה |  שולחנות מנהלים |  ארון אחסון
בניית אתרים | Copyright © 2020 Design10.co.il All rights reserved