ריהוט משרדי

ריהוט משרדי

קטלוג

פרוייקטים

תמונות

מידע

צור קשר
מחפשים ריהוט משרדי, לכל שאלה פנו אלינו משרד:
03-6777311,נייד: 050-6965011 ונשמח לעזור.

דלפקי קבלה דלפקי קבלה דלפקי קבלה שולחנות שולחנות שולחנות ארונות ארונות אחסון ארונות כסאות כסאות כסאות פינות המתנה פינות המתנה פינות המתנה שונות שונות שונות מטבחים מטבחים מטבחים מבצעים מבצעים מבצעים
ריהוט משרדי - בקרת איכות
ארונות אחסון למשרד
דלפקי קבלה
פינות המתנה
אורתם משרד אדריכלים בדרום
ארון ספרים

ארון ספרים

נוכל לתכנן ולייצר עבורכם ארונות ספרים על פי הצרכים שלכם, כגון: מדפים בגבהים שונים, לספרי גמרא נרצה מדפים גבוהים, לספרי ילדים יתכן ונרצה מדפים נמוכים ועוד

ארון ספרים
ארון ספרים

לפני שנים לא רבות במיוחד ארון ספרים היה רהיט שקיים בכל בית, כל בית היה מצויד באנציקלופדיה (או אנציקלופדיות לעיתים), ספרי קריאה, ספרי תורה, ספרי ילדים, מגזינים ועוד.


כיום האנציקלופדיות ירדו מהמדפים, ספרי הקריאה הטמעתו בצורה משמעותית והמגזינים בכלל יצאו מהאופנה, ולכן הביקוש בארונות ספרים נותר נחלתם של חלק מאנשים מעטים.


לעומת זאת במגזר הדתי עדיין ניתן לראות ארונות ספרים ברוב המוחלט של הבתים בגלל ספרי התורה, אצל אנשים מבוגרים עדיין ניתן למצאו ארונות ספרים כיוון שזה דור שעדיין מאמין בקריאה מול הדף ולא מול המסך, ובמקצת מהאחר עדיין ניתן למצאו ספרי ילדים וספרי מבוגרים בארונות ספרים.


אבל מעל לכל ספק ששוק ארונות הספרים קטן בשנים האחרונות בעשרות אחוזים.


עם ירידת הביקוש ירדו ארונות הספרים הזמינים בחנויות הרהיטים ובנגריות וכך גם הסגנונות, אצלנו תוכלו למצאו ארונות ספרים בבנייה ותכנון אישי על פי דרישות הלקוח, בהתאם לחלל החדר, לסגנון הרצוי ולתקציב הלקוח.


נוכל לתכנן ולייצר עבורכם ארונות ספרים על פי הצרכים שלכם, כגון: מדפים בגבהים שונים, לספרי גמרא נרצה מדפים גבוהים, לספרי ילדים יתכן ונרצה מדפים נמוכים, לעיתים נרצה לאחסן ציוד עמוק במיוחד או צר במיוחד, נוכל לתכנן מדפים צפים, ברגים נסתרים, מדפים עם תאורה, חלל באמצע (לא חייב באמצע כמובן) ארון הספרים עם מגירות או דלתות, מדפים דינאמיים, ארון ספרים לא חייב להיות ישר, הוא יכול להיות מעוגל או בצורת ר, וכל זאת נוכל לתכנן בארון אחד, אם אתם רוצים ארון ספרים ייחודי משלכם נשמח לעזור לכם.


לארונות ספרים שמות רבים, לעיתים ספריה/ספריות לעיתים כוננית ולעיתים ספריות אחסון.


ארון ספרים לחדרי ילדים, המלצה שלנו להורים רבים שרוצים לסדר את חדר הילדים מהמשחקים, מהספרים והבובות, אנו נייצר עבורכם ארון ספרים ככה שתוכלו לאחסון בו את הציוד בחדר הילדים ובנוסף נתכנן אותו ככה שיוכל לשמש מעיין מזנון לטלוויזיה, סדר בחדר הילדים בעזרת רהיט אחד שמתוכנן כהלכה.


ארון ספרים לגנים, ארון ספרים לגן נתכנן ככה שיהיה צבעוני, בד"כ כל מדף יקבל דלת משלו, עם או בלי נעילה לפי בחירה, נחמד לתכנן שחלק (קטן) מהמדפים ללא הדלת זה יוצר סגנון מרשים.


וארון ספרים נחמד נוסף שנשמח לספר לכם עליו הוא ארון ספקים מבוך, ארון ספרים שמתוך המדפים אנו יוצרים מעיין מיני מדפים מזוויות שונות, יוצר סגנון מיוחד, מבקרים יוכלו להסתכל על ארון הספרים הזה דקות ארוכות ולבחון אותו, מומלץ למשרדים וכדומה.


טלפון: 03-6777311 | אימייל: [email protected] |
ריהוט משרדי |  ייעוץ אדריכלי |  דלפקי קבלה |  שולחנות מנהלים |  ארון אחסון
בניית אתרים | Copyright © 2020 Design10.co.il All rights reserved